BrunPol Serwis jest polską firmą, specjalizującą się w indywidualnym opomiarowaniu oraz rozliczaniu kosztów ciepła i wody w budownictwie wielolokalowym.

Działalność firmy oparta jest o własne ponad dwudziestoletnie doświadczenie i licencję duńskiej firmy Brunata produkującej podzielniki kosztów ogrzewania od 1917r. więcej...

Ze swoją ofertą wychodzimy naprzeciw prawnej i społecznej potrzebie zmniejszenia zużycia oraz kosztów mediów w duchu proekologicznych starań poszanowania zasobów naturalnych. więcej...

Oferowane przez nas podzielniki kosztów ogrzewania firmy Brunata cechuje najwyższa dokładność pomiaru zużycia ciepła przez grzejnik, a wdrażany trzyskładnikowy system indywidualnych rozliczeń kosztów ciepła, zapewnia sprawiedliwy podział kosztów ciepła na końcowych odbiorców ciepła. 

Nasze dotychczasowe doświadczenia, kompleksowa obsługa, wysoka jakość montowanych urządzeń i czytelny dla końcowego odbiorcy system rozliczeń, daje gwarancję, że współpraca z naszą firmą będzie satysfakcjonująca dla Zleceniodawcy.